• W tym ponad 200 drewnianych kostek, które reprezentują surowce: kamień, drewno, żelazo i złoto. Duże z nich są odpowiednikiem 5 małych kostek.
    Wszystkie zostały wyprodukowane w Polsce przez Pana Adama, który maluje je bezpiecznymi farbami, odpowiednimi do produkcji zabawek.
    Ich barwy i naturalna tekstura drewna robią na wszystkich wrażenie.
    Jest ich bardzo dużo i nie wiem jak Wy, ale my uwielbiamy w grach możliwość grania wieloma elementami, szczególnie tymi nieplastikowymi.
  • 25 kolorowych żetonów pozwalają na oznaczenie każdego z graczy. Kolory zostały dobrane tak, aby były czytelne również dla daltonistów.
  • 68 kartoników budynków, wydrukowanych w Krakowie przez najlepszą drukarnię gier planszowych. Aby mieć pewność, że będą trwałe i naprawdę grube, zamówiliśmy specjalny karton, znanie trwalszy niż standardowy, a wykończenie płócienną fakturą nadało im elegancji. Jednak przy tak wyjątkowych ilustracjach, nie mogliśmy postąpić inaczej.
    Na kartonikach znajdują się ilustracje budynków – 9 rodzajów, które możecie wybudować i dzięki temu zdobywać punkty lub zwiększać możliwości produkcyjne surowców.

Plansza główna

Piękna kwadratowa plansza główna, która jest czytelna z każdej perspektywy. Została zaprojektowana w taki sposób, aby współgrać z insertem i nie pozwolić na przemieszczanie się elementów z przeznaczonych dla nich miejsc. Wszystko po to, aby zmniejszyć do minimum czas przygotowania gry do rozgrywki.

Na planszy budynków mamy ułożone dostępne budynki, aby usatysfakcjonować tych, którzy lubią porządek. Pomaga to też w planowaniu naszej strategii, a niewielka ilość prestiżowych budynków budzi w nas ducha rywalizacji.

Każdy w graczy ma do dyspozycji planszę gracza, swoje centrum dowodzenia. Dzięki niej zarządzamy naszą produkcją surowców, przypomina nam o naszych akcjach oraz zawiera cennik kupców, którzy przede wszystkim troszczą się o swoje zyski…

Floreny to nasza waluta w grze. Wśród 75 monet mamy srebrne floreny i złote, które mają wartość 5 florenów.

2 bawełniane sakiewki, które posłużą w grze do dystrybuowania surowców. Dzięki losowości w grze każda rozgrywka jest inna i trzyma w nas w napięciu.

Możecie powiedzieć, że się przechwalamy. Prawda jest jednak taka, że jesteśmy szalenie dumni z jakości, którą udało nam się zapewnić dla każdego z elementów gry. Wymagało to od nas wiele czasu, poszukiwań i uwagi. Jednak było warto!

Instrukcja

Jest prosta, ma mnóstwo graficznych przykładów i dopowiada na absolutnie wszystkie pytania i wątpliwości. Napisaliśmy ją tak, aby KAŻDY zrozumiał zasady i mógł zagrać.

Każdy z wymienionych elementów ma swoje miejsce w specjalnie zaprojektowanym insercie gry. Dzięki temu możemy szybko rozłożyć i złożyć grę, a przy tym zminimalizować ryzyku pogubienia elementów.

Wszystkie elementy zamknięte w duże, eleganckie pudełko dają efekt wysokiej jakości produktu.
Gra w 100% została wyprodukowana w Polsce, przy wykorzystaniu minimalnej ilości plastiku.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro